Antalya denildiğinde akla ilk gelen hiç tartışmasız muhteşem güzellikteki denizidir. Dünyanın her bir noktasından tatil için turist gelmektedir. Firmamız, denizin tadını doyasıya çıkarırken aynı zamanda kaliteli hizmet alabilmeniz için çalışmaktadır. Denizde vakit geçirmek pek çok psikolojik ve fiziksel rahatsızlığa iyi gelmektedir. Tekne turlarımıza katılarak sizlerde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Oğuz B Vip Tour, Antalya denizcilik sektöründe faaliyetlerini yürütmektedir. Birmilyonnokta üyeliğine sahip firmamız, özel günlerinizin vazgeçilmezi haline gelecek. Doğum günü, evlilik teklifi, partiler ve kalabalık arkadaş grupları ile yapılan tatiller için vip hizmet kalitesine sahip teknelerimiz ile bu özel zamanları unutulmaz hale getiriyoruz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde, istediğiniz gün için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Günübirlik tekne turlarımız esnasında denizde yüzebilir, balık tutabilir, eğlenceli müzikler eşliğinde anın tadını çıkarabilirsiniz.

Turlarımız sayesinde, tertemiz koylarda yüzme keyfine erişmek mümkün. Tecrübeli kaptanlarımız sayesinde gün boyu gezi ile pek çok tarifsiz deneyim elde etmenizi sağlamaktayız. Gün batımını denizin üzerinde seyredebilir, sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Ekipmanlarımız ile tekne turlarımız esnasında, taptaze balıklar yakalama imkânı sunuyoruz. Vip tekne turlarımızı tercih etmeniz halinde, sizlere özel hazırlanan kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Güvenli deniz gezilerinin adresi olan firmamız gelişmiş tekneler ile tur düzenlemektedir. Sakin zamanlarda zihni dinlendirmek, kalabalık gruplar ile gelindiğinde eğlenceli zaman geçirmek için tekne turları çok tercih edilmektedir. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler neticesinde çalışmalarımıza devam etmekte ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirmekteyiz.